Technologie

    

V současnosti provozujeme tři extruzní linky a další technologie pro zpracování plastových materiálů. Při výběru technologií je kladen důraz na kvalitu a spolehlivost strojů a zařízení . Našimi hlavními dodavateli jsou tradiční a renomovaní výrobci - německá společnost Weber a italská společnost IPM.

Zajišťujeme také výrobu velkých , lisovaných plastových dílů, hlavně z HDPE a to až do rozměrů 2000 x 1500 x 600 mm a do hmotnosti 40 kg. Námi využívaná technologie disponuje velkou výrobní kapacitou, krátkými výrobními časy a zároveň nízkými náklady na výrobu formy.

Při výběru dodavatelů výrobních technologií je vždy kladen důraz na spolehlivost zařízení a rychlou dostupnost odborného servisu a náhradních dílů.

Náš kvalifikovaný personál má také bohaté zkušenosti s dalšími nejpoužívanějšími druhy technologií pro zpracování plastů a na základě vlastního vývoje a spolupráce s výzkumnými a odbornými institucemi přicházíme s konstrukčními a materiálovými řešeními, které nabízí vysokou užitnou hodnotu.

Pro zajištění maxima informací už ve fázi návrhu technického řešení konstruujeme 3D modely takových výrobků, které ve virtuálním prostředí testujeme na statické zatížení.

Pro naše zákazníky nabízíme také možnost plného financování (nebo spolufinancování) nástrojů nutných pro výrobu daného výrobku na základě uzavírání dlouhodobých smluvních závazků.