Současnost

  

Společnost CWS spol. s r.o. je výrobně-obchodní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou především plastových produktů pro ochranu kabelů a jiných inženýrských sítí. Mezi naše největší odběratele patří firmy zabývající se výstavbou soustav distribuce elektrické energie, optických telekomunikačních sítí a zabezpečovacích a signalizačních systémů v dopravě.

Mezi naše tradiční zákazníky pak patří distribuční společnosti jako AŽD, ČEZ, E.ON, telefonní operátoři  a renomované stavební  firmy  u nás i v zahraničí

Vlastní portfolio výrobků využíváme naši technologii pro zakázkovou výrobu. V rámci výroby jsme schopni na základě uzavření smlouvy o dlouholeté spolupráci zajistit financování nezbytných nástrojů, organizovat dodávku vstupních materiálů, zabezpečit kooperaci a kompletaci výrobku a v neposlední řadě zajistit jejich uskladnění  v závislosti na specifických skladovacích podmínkách hotových výrobků.

Sídlo společnosti se nachází v Ústí nad Labem, výrobní závod se pak nachází na Vysočině v Ledči nad Sázavou s bohatou průmyslovou tradicí a s výbornou dopravní dostupností v rámci dálniční sítě.

Společnost CWS je držitelem certifikátu ČSN ISO 9001:2009. Mezi tituly, které společnost obdržela v rámci českého podnikatelského sektoru vynikají především prestižní ocenění Firma roku Ústeckého kraje v letech 2007 a 2009 a Štika českého businessu.

Společnost CWS za poslední roky investovala významné prostředky nejen do výrobní provozovny a strojních technologií, ale i do propagace a distribuce našich produktů na zahraničních trzích. Každoročně se účastníme významných oborových veletrhů v rámci střední a východní Evropy. I díky těmto a dalším aktivitám na zahraničních trzích každým rokem významně narůstá podíl exportovaných výrobků  v celkovém objemu tržeb a to až na 40% v roce 2012.