Kabelovody Zekan

Moderní, modulární systém pro výstavbu strukturovaného vedení a jednoduchou správu IS

Žlaby Zekan

Nejpoužívanější vysoce mechanicky odolné dělené chráničky z PVC pro ochranu v zemi instalovaných kabelů a kabelových svazků

Kryty Dekab

Nejširší sortiment desek a pásů z PVC a PE pro zajištění zvýšené ochrany všech typů inženýrských sítí

PVC trubky

Široký sortiment kruhových kabelových chrániček v různých třídách zatížitelnosti pro ochranu všech typů IS

Komory Zekan

Modulární systém komor z HDPE pro přístup při pro instalaci, revizi a správě inženýrských sítí splňující i ty nejvyšší nároky

Ostatní výrobky

Kryty svodů kabelových vedení a nátrubky pro izolátory

PoptávkaProč CWS ?Zakázková výrobaFiremní profil

Kdo jsme a co děláme?

Informace a zajímavosti o naší společnosti

Firma CWS s.r.o. je výrobní a obchodní firma, která působí v oblasti dodávek plastových výrobků především z PE a PVC pro energetiku, telekomunikace, výstavbu železničních koridorů a výstavbu jiných inženýrských sítí. Jedná se o výrobky sloužící k ochraně kabelů uložených především v zemi (kabelové žlaby ZEKAN, ochranné trubky, kabelové krycí desky DEKAB, kabelové komory ZEKAN atd.)

Výrobky společnosti CWS s.r.o. byly od počátku vyvíjeny za účelem zvýšení užitné hodnoty kabelové ochrany vedení ve srovnání s původně používanými,dnes již technicky zastaralými materiály a konstrukcí (betonové žlaby, cihlové krytí, zděné komory,..). Důraz je kladen především na zlepšení mechanické odolnosti těchto výrobků při snížení nákladů na pokládku a  dopravu.

Společnost CWS s.r.o. má zkušenosti s vývojem a výrobou produktů, které nejsou v jejím základním portfoliu nabízených výrobků. V případě zájmu odběratele o výrobek, je  firma CWS s.r.o. schopna nabídnout tým zkušených a kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou schopni zákazníkovi zpracovat kompletní cenou nabídku a následně zajistit výrobu tohoto produktu.

Více informací